Hakkımızda

Hakkımızda

Salim Şahintaş

1984 yılında Kahramanmaraş doğumlu 95’lı yıllarda aile mesleği olan fotoğrafçılık ve Video merakı ile başlayan turizm ve çeşitli alanlarda fotoğrafçılık çekimleri ile sektöre devam edip 2007 li yıllarda Türkiye’nin bir çok İlinde  Açık hava reklamı bölge müdürü ve  pazarlama stratejisi ile  2018 de dijital dünyanın ve gelişmekte olan dijital ve teknolojik alanda dönüşüm odaklı tecrübelerim ile markalarımızın yanında olmaya devam etmekteyim.

Yüzlerce mutlu müşteri edinmiş ve binlerce başarılı projeye imza atmış bir reklam pazarlama danışmanı olarak sizleri de üyelerimiz arasına katılmaya davet ediyorum. 

2002 yılından bu yana sektördeyiz!

Yaratıcılığımızı, görsel ve teknolojik bilgiyi ön planda tutarak yaptığımız projelerle gurur duyuyoruz. Takım olarak hedefimiz görselliği ile heyecan verici dijital pazarlama stratejileri ile  çözümler tasarlamak ve geliştirmektir. 

Farkımız, farkınızdır.

her müşterimiz için özel işler üretiriz !
pazarlama stratejilerinden, Tasarımlarımızdan, yazılımlarımıza kadar her şey size özeldir!

Ezber tasarımları, planları uygulamıyor her bir müşterimiz için özel çözüm planları ve stratejileri geliştiriyoruz. Danışmanlık vermiş olduğumuz her müşterimiz bizim için son derece kıymetli ve her birinin marka kimliklerine uygun olabilecek iletişim tonunda çalışıyor olmamız, reklam yatırımlarından en iyi sonuçları almalarını sağlamamız en belirgin ve temel farkımızdır. 

Rakiplerinden ayrıştırmak, her müşterimize özel çözümler ve stratejiler üretmek, müşterimizin pazar payını artırabilmek tüm çalışmalarımızın odak noktasıdır.

Paylaş :