Açık Hava (Billboard)

Açık Hava (Billboard)

OUTDOOR AÇIK HAVA REKLAMLARI

Açık hava reklamları ile markanız her yerde görünür olsun.

Açık hava reklamcılığı olarak da bilinen Outdoor reklamlar, birçok markanın kullandığı oldukça etkili olan ve günümüzde en çok tercih reklam modelleri arasındadır.  

Etkili pazarlama stratejileri arasında yer alan olan outdoor reklamları, kitlelerin dışarıda bulunduğu süreçte sizi LED ekran, billboard, otobüs durağı gibi birçok yerde görmesini sağlar. Böylece reklam aracılığıyla bilinçaltında yer edinebilir ve sizi tercih etmelerini sağlayabilirsiniz. Özellikle prestij sahibi olmak isteyen firmalar tarafından tercih edilen outdoor reklamları, bekleme durağındaki afişlerden bina giydirmeye kadar her alanda kullanılabilir.

Geniş bir kullanım alanı olan outdoor reklamları, müşterilere birçok alternatif sunmaktadır. Neredeyse tüm alanlarda kullanılan bu reklamlar, oldukça yayılmıştır. Birçok marka bu reklamları tercih ederek hedef kitleye ulaşmayı amaçlamaktadır. Müşterilerinizin gözüne hitap ederek bilinçaltına yerleşebilirsiniz.

Yılların vermiş olduğu deneyim ile Şahintaş medya, markanızı şehrin en işlek yerlerine size özel tasarım ve kreatif dokunuşlarla yerleştirerek markanızı görünür kılar.  

Açık hava Reklamlarının Markanıza Etkisi 

 Şahintaş medya markanızın outdoor reklamları için sunmuş olduğu birçok alan bulunmaktadır. Markanızın talep ve beklentilerine göre size en uygun alanları önererek tüketicilerle anında buluşmanızı sağlayacak interaktif kampanyalar yürütmeye özen gösteriyoruz. 

Billboardlar, toplu ulaşım araçları otobüs ve tramvay, duvarlar, asansörler, plaza ve Avm’ler… Markanız şehrin her yerinde görünür olabilir! Reklamınız için seçtiğiniz alanlar sizin ürün satışlarınızı doğrudan etkileme fırsatını yakalamanızı sağlayacaktır.  

Şahintaş medya, müşterilerinize ulaşabileceğiniz tüm ana yollarda sizin adınıza reklam sürecinizi yönetecek ve hedef kitlenize ulaşır. Reklamınız için en doğru noktalar belirlenir ve sonrasında size tüm plan sunulur. Reklamın gün içinde görülmesi ve hedef kitleye 7/24 ulaşabilme imkânı sağlanması oldukça önemlidir. Hiçbir reklam kitleye bu kadar geniş süre ile hitap edemez. Bu da outdoor reklamlarının ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. 

Outdoor reklamlarının yayın süresi belirlenirken bütçenize uygun planlamalar yapılmaktadır. Mekân için firmamızdan fikir almanız durumunda firmamız reklamınızın içeriğine göre sizler için en uygun alanları belirleyecektir.

Böylece uzman ellerden destek alabilir ve çok daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz.

Paylaş :